RESTAURACJA

Restauracja znajduje się na terenie kompleksu sportowo rekreacyjnego Viva Sport w podkrakowskich Michałowicach (okolice Bibic,Zielonek,Węgrzc). Cały obiekt jest otoczony dużym bezpiecznym parkingiem do którego zjeżdża się bezpośrednio z drogi E7.

 

W nowoczesnym wnętrzu naszej restauracji zjedzą państwo wyśmienity lunch w przerwie w pracy, wykwintny obiad z rodziną lub spędzą romantyczny wieczór we dwoje przy lampce wina. Specjalizujemy się w daniach kuchni polskiej, jak również serwujemy potrawy z różnych zakątków Europy.

 

Kolekcja doskonałych potraw i deserów zachwyci najbardziej wymagających smakoszy a umiejętności naszego Szefa Kuchni oraz profesjonalna obsługa kelnerska pozwolą Państwu poczuć się naprawdę wyjątkowo. Jest to również, idealne miejsce na organizację wesel, komunii, chrzcin oraz wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich.

 
 

KOMUNIE I CHRZCINY

Z uwagi na świetne menu oraz piękne wnętrza wiele osób organizuje u nas imprezy. Gościmy najczęściej komunie, chrzciny, urodziny oraz inne spotkania towarzyskie. Dużą atrakcją dla naszych Gości jest możliwość skorzystania w trakcie imprez z czterotorowej kręgielni firmy Bruswick.

WESELA

Restauracja Viva to idealne miejsce do organizacji wesela. Dysponujemy salą bankietową mogącą pomieścić do 120 osób, która połączona jest z kawiarnią oraz ogródkiem letnim zlokalizowanym na tarasie widokowym. Zapewniamy indywidualne podejście, profesjonalną obsługę oraz bogate menu przygotowywane od podstaw przez zespół doświadczonych kucharzy. Współpracujemy również z wieloma firmami, które mogą pomóc w organizacji przyjęcia w taki sposób, iż Klient może powierzyć nam niemal w stu procentach przygotowanie imprezy nie martwiąc się o żaden detal.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

W naszym obiekcie istniej możliwość zorganizowania konferencji, szkolenia lub imprezy firmowej. Do dyspozycji Gości oddajemy dwie z klimatyzowane sale wyposażone w sprzęt multimedialny mogące odpowiednio pomieścić 80 i 20 osób. W trakcie szkoleń zapewniamy przygotowanie przerw kawowych jak również posiłków w formie lunchów czy wykwintnych obiado-kolacji. Po części oficjalnej zapraszamy naszych Gości do zabawy na kręgielni lub do całonocnych szaleństw na parkiecie.

ZAPRASZAMY
DO WNĘTRZA

 • FORMULARZ KONTAKTOWY

 • VIVA Sport Klub

  32-091 Michałowice
  ul. Krakowska 104

  Telefon: (12) 357 77 55

  Restauracja e-mail:
  biuro@vivasport.pl

  Kręgle e-mail:
  bowling@vivasport.pl

  Sport e-mail:
  sport@vivasport.pl

  NIP 5130198747