SPORT

Viva Sport to klub dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę. W skład obiektu wchodzą siłownia, dwie sale do zajęć grupowych, kort do squasha, sauna oraz gabinet masażu.
 

Posiadamy wygodny parking na 60 aut, całe otoczenie budynku jest dobrze oświetlone oraz monitorowane. Znajdujemy się w najbliższym sąsiedztwie Zielonek, Węgrzc, Bibic a z centrum Krakowa to jedynie 9 km.

 
 

FITNESS

Viva Sport proponuje członkom klubu różnorodność zajęć odbywających się w dwóch salach. Oferujemy zajęcia poprawiające kondycję , rozbudowę masy mięśniowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Instruktorzy prowadzący zajęcia posiadają bardzo duże doświadczenie potwierdzone wieloma latami praktyki oraz ukończonymi szkoleniami.

GRAFIK

18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
PONIEDZIAŁEK
Zumba

Monika
KETTLE-CARDIO

Aneta
PILATES POWER

Aneta
WTOREK

Total Body Workout

Kasia
Zdrowy kręgosłup

Kasia
ŚRODA

STREATCHING

Aneta
Brzuchomania

Aneta
CZWARTEK
ZUMBA

Monika
BPU/TABATA

ANETA
PILATES POWER

ANETA
PIĄTEK
TBC

Karolina
Zdrowy kręgosłup

Karolina
SOBOTA

 • STRETCHING

  Zajęcia relaksacyjne ukierunkowane na rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni oraz zwiększenie ruchomości w stawach. Zajęcia skierowane do wszystkich, niezależnie od stopnia wytrenowania.

  ZUMBA

  To zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, która poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, pozwala dbać o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie.

  TBC

  Zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające całe ciało. Składają się z dwóch części: z prostego układu choreograficznego na podłodze oraz ćwiczeń wzmacniających z wykorzystaniem różnego sprzętu. Trening modelujący sylwetkę o średniej intensywności, dobre przygotowanie do zajęć bardziej wymagających.

  HIIT

  (High Intensity Interval Training – trening przedziałowy o wysokiej intensywności) Bardzo dynamiczne zajęcia o zmiennej intensywności, podczas których wykonujemy ćwiczenia złożone angażujące wszystkie główne grupy mięśniowe. Dzięki temu osiągamy widoczne rezultaty w utracie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz poprawie wytrzymałości organizmu.

 • PŁASKI BRZUCH

  Zajęcia wzmacniające, ukierunkowane głównie na wyrzeźbienie mięśni brzucha i wzmocnienie mięśni grzbietu. Pierwsza część zajęć to prosta rozgrzewka, druga część poświęcona jest ćwiczeniom wzmacniającym. Trening o średniej intensywności.

  PILATES

  System ćwiczeń dla każdego. Pomaga poprawić postawę, wysmuklić sylwetkę i zwiększyć ruchomość stawów. Pod wpływem ćwiczeń ciało staje się proporcjonalne i silne. *PILATES INTRO- zajęcia dla osób rozpoczynających przygodę z tym typem zajęć.

  TRENING WZMACNIAJĄCY

  Połączenie naprzemiennego wykonywania ćwiczeń wydolnościowych z ćwiczeniami wzmacniającymi. Taki trening przynosi efekty w znacznie krótszym czasie, wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy, spala tkankę tłuszczową i kształtuje ciało. Idealny trening dla wszystkich chcących mieć lepszą kondycję, płaski brzuch, smukłe uda i jędrne pośladki.

  TRENING OBWODOWY

  Jeśli znudził Ci się standardowy układ zajęć to coś zupełnie nowego . Składa się z ćwiczeń ustawionych w obwodzie, angażujących różne grupy mięśniowe. Pomaga on w ujędrnieniu ciała i w lepszej definicji mięśnia.

 • KETTLEBELLS

  Kettlebell – obecnie niezwykle popularny odważnik z uchwytem, dzięki któremu za jednym zamachem zbudujesz mięśnie, spalisz tłuszcz, poprawisz siłę, sprawność i wytrzymałość. Trening o dużej intensywności.

  LATINO

  Latino to zajęcia w czasie których przeniesiecie się w magiczny świat kobiecości, sexapilu, gracji i elegancji a wszystko w rytmie gorących latynoskich rytmów. Jeżeli kochasz taniec to idealne zajęcia dla Ciebie.

  STEP

  Trening wytrzymałościowy, obciążający mięśnie kończyn dolnych z zastosowaniem elementów choreograficznych. Trening o dużej intensywności przeznaczony dla osób wytrenowanych. *STEP BASIC- zajęcia na poziomie podstawowym **STEP ADVANCED- zajcia na poziomie zaawansowanym

  ZDROWY KRĘGOSŁUP

  Zajęcia przeznaczone są dla osób zdrowych lub dla osób, które doświadczyły wcześniej stanów chorobowych związanych z narządem ruchu, ale otrzymały zgodę od lekarza prowadzącego na uczestnictwo w zajęciach. Najistotniejszym celem zajęć jest profilaktyka dysfunkcji schorzeń kręgosłupa poprzez wypracowanie nawyku prawidłowej postawy, z większenie ruchomości w stawach i wszystkich odcinkach kręgosłupa oraz wzmocnienie mięśni posturalnych.

SIŁOWNIA

Poniedziałek-Piątek
8.00 do 22.00
Sobota-Niedziela
9.00 do 18.00

Oddaliśmy do dyspozycji członków klubu kompletnie wyposażoną siłownię w skład której wchodzą najnowsze urządzenia cardio marki Technogym. Część izotoniczną tworzy najładniejsza linia Infiniti amerykańskiego producenta sprzętu siłowego marki Precor. Uzupełnieniem siłowni są ciężary wolne w skład których wchodzą ławki płaskie, skośne, maszyna Smitha, ławki uniwersalne, zestawy hantli oraz sztang. Bar zaopatrzony w paletę odżywek i suplementów, telewizory plazmowe, duża przestrzeń oraz klimatyzacja dodatkowo podnoszą komfort ćwiczenia.

Dostosowujemy nasze programy do indywidualnych możliwości klienta, biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki. Pracujemy z podopiecznym w systemie jeden na jeden. Stosujemy nowatorskie i unikatowe metody treningowe.Przekazujemy całkowicie nowe formy ruchu pozwalające angażować nie tylko ciało ale i umysł.Korzystamy z różnorodnych przyborów i przyrządów pozwalających wszechstronnie angażować organizm i cały aparat mięśniowy. Stawiamy na pobudzenie świadomości treningowej, jak również żywieniowej. Wytyczamy odpowiednie kierunki dotyczące treningu siłowego, wytrzymałościowego i ogólnosprawnościowego. Pokazujemy jak ważny jest streching, odpoczynek i odnowa biologiczna połączona z motywacją psychologiczną, odpowiednią dietą i suplementacją.Zajmujemy się projektowaniem osobistego modelu zdrowego stylu życia zawierającego elementy takie jak: aktywność, ograniczenie dystresu, świadomość treningowa i żywieniowa.

SQUASH

W budynku Viva Sport Klubu znajduje się kort do squasha marki McWil posiadający certyfikat światowej federacji squash. Jest w pełni klimatyzowany oraz wyposażony w amortyzującą podłogę. Kort jest otwarty codziennie w godzinach 8.00-22.00.

 • 45 zł/1h
  PONIEDZIAŁEK – NIEDZIELA
  8.00-16.00
  Zapisz się już dziś!
  (12) 357 77 55
 • 55 zł/1h
  PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
  14.00-22.00
  Zapisz się już dziś!
  (12) 357 77 55

Współpracujemy i honorujemy

ZAPRASZAMY
DO WNĘTRZA

 • FORMULARZ KONTAKTOWY

 • VIVA Sport Klub

  32-091 Michałowice
  ul. Krakowska 104

  Telefon: (12) 357 77 55

  Restauracja e-mail:
  biuro@vivasport.pl

  Kręgle e-mail:
  bowling@vivasport.pl

  Sport e-mail:
  sport@vivasport.pl

  NIP 5130198747